KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12871011
nr 1287 1011
Oidentifierad konstnär. Kust. Signerad. Olja på duk, 47x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:07:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr